Abs Sensörü Çıkma Ucuz Oto çıkma
ana sayfa ilan ekle Ucuz çıkma

Abs Sensörü Çıkma

Abs Sensörü Çıkma

İstanbul Parçacı
TEL: 02122944454

Yedek Parça kategorisi altında İstanbul Parçacı tarafından Abs Sensörü Çıkma başlıklı oto parça ilanını görüntülüyorsunuz.

sponsorlu baglantilar


cizgi

Oto çıkma Abs Sensörü Çıkma

Aracın Abs sensörü bozulduğunda abs devre dışı kalır ve aracınız frene bastığınızda lastikler kapar ve kızaklama gerçekleşir abs sensörü doğru çalışıyorsa aracınızın kaydığını anlar ve abs beynine komut vererek aracın kaymasını engeller bu nedenle önemli bir parçadır.

Oto abs sensörü orjinal sıfır parça veya kazalı araçlardan sökme olarak sizlere temin ediyoruz ayrıca sipariş verdiğiniz andan itibaren 24 saat içerisinde kargo ile sizlere ulaştırıyoruz.

Oto sahipleri için en ucuz Abs Sensörü Çıkma oto çıkmaları uygun fiyatla temiz yeni gibi olan parçalardan seçilmektedir.

sponsorlu baglantilar


İstanbul Parçacı İsimli Parçacıya Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, Daewoo, Fiat, Tofaş, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Lada, Land Rover, Mazda, Mercedes Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Proton, Renault, Rover, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Tata, Toyota, Volkswagen, Volvo yedek parçaları için ulaşınız.

cizgi 

Yorum GönderDiğer çıkma parçalar2018 (c) Ucuz Oto Çıkma Ucuzcikma.com Yerli, orjinal ve çıkma parça sitesi İletişim webmaster iletişim

Komedi